Shoutbox
Zaloguj się, aby wysyłać wiadomości
Aktualności - Typer: Bet365 - Brasil 2014
2014-06-11 17:08Typer: Bet365 - Brasil 2014

Typer - Brasil 2014Coraz mniej czasu pozostało do pierwszego gwizdka Yuichi Nishimura z Japonii, który to w czwartkowy wieczór (godz. 22:00) w Sao Paulo, będzie rozjemcą spotkania inauguracyjnego mundial, pomiędzy gospodarzami turnieju - reprezentacją Brazylii, a ekipą Chorwacji. Z tej okazji, wraz z firmą Bet365, przygotowaliśmy dla Was konkurs typerski, z pulą nagród przekraczającą 1500 złotych.

Jedynym wymogiem jest posiadanie konta w Bet365

Dodatkowow zachęcamy Was do skorzystania w Bet365 z promocji 100% od pierwszego depozytu, do kwoty 200 PLN - zapoznaj się z instrukcją krok po kroku.

Regulamin:

Typujemy 64 spotkania mistrzostw świata w piłce nożnej w Brazylii. Zabawę kończymy 13-go lipca. Typy podajemy w formacie 1, X lub 2 (regulaminowe 90 minut), najpóźniej 5 minut przed ropoczęciem danego spotkania. Każdy poprawny wynik to 1 pkt, bez punktów ujemnych. Aby odebrać nagrodę, wymagane jest podanie loginu z Bet365 (jeżeli jesteśmy już zalogowani na naszej stronie, klikamy w prawym górnym okienku w "Moje konto", następnie w odpowiednim polu wpisujemy login i zatwierdzamy).