TOP 5 Promocje
1. Betrally0.00
2. LSBet0.00
3. 1xbet0.00
4. Betmotion0.00
5. LSBet0.00
TOP 5 Freebety
1. BetClic9.60
2. Unibet9.50
3. Expekt8.00
4. 21bet0.00
TOP bukmacherzy
1. Unibet7.67
2. Betclic7.00
3. Expekt6.50
4. Jetbull5.67
5. Bet-at-home0.00
6. Lsbet0.00
Wyszukaj promocje
 
 
 
 
 
 
Użytkowników: 20, zalogowanych: 0

Ukash

Gdzie obecnie grasz?

Głosów : 62

Ładowanie...
Shoutbox
Zaloguj się, aby wysyłać wiadomości
Aktualności - Wywiad z dyrektorem Fortuny
2012-02-14 01:08Wywiad z dyrektorem Fortuny

FortunaFortuna jako pierwsza firma otrzymała licencję na zakłady w internecie. Jakim zainteresowaniem cieszy się nowa usługa wśród polskich klientów?

Jeszcze przed uzyskaniem zezwolenia na oferowanie zakładów w internecie uruchomiliśmy proces rejestracji potencjalnych graczy on-line w Fortunie.Już po pierwszym miesiącu rejestracji zgromadziliśmy 10.000 unikalnych użytkowników serwisu efortuna.pl, a do 24 stycznia 2011, czyli do dnia otrzymania zezwolenia Ministerstwa Finansów, liczba ta podwoiła się. Wynik, jaki osiągnęliśmy zanim jeszcze rozpoczęliśmy oferowanie zakładów za pośrednictwem internetu, świadczy o ogromnym zainteresowaniu naszą ofertą i świadomości graczy o zaletach obstawiania u legalnych bukmacherów.

Jakie są zalety obstawiania przez internet właśnie w Fortunie?

Najważniejszym atutem zakładów internetowych w Fortunie, gdzie można zakładać się legalnie – poza obstawianiem w sposób wygodny i absolutnie zgodny z prawem – jest prostota obsługi i gwarancja wypłaty każdej wygranej. Dodatkowo, w odróżnieniu od zagranicznych operatorów, działających w Polsce nielegalnie, uczestnicy zakładów będą mogli łatwo i skutecznie składać ewentualne reklamacje. W przypadku jakichkolwiek problemów mogą egzekwować swoje racje w świetle polskiego prawa.

Ile osób skorzystało już z możliwości legalnej gry przez internet?

Do tej pory ponad 4 tysiące naszych klientów w Polsce założyło się on-line. Liczba ta systematycznie rośnie. Oferowanie zakładów internetowych w Polsce to dla nas duże wyzwanie. Przychody z szarej strefy na rynku krajowym – generowane przez nielegalnych zagranicznych bukmacherów, z którymi konkurujemy – szacowane są na około 3 mld zł. W Czechach, w momencie wprowadzania naszej oferty on-line szara strefa również była duża, jak na wielkość ryku, i wynosiła ok. 1 mld zł. Po dwóch latach udało nam się jednak uzyskać znaczącą przewagę i przejąć około 70-80% grających przez Internet. Wierzymy, że doświadczenie w zakresie oferowania zakładów internetowych, jakie zdobyliśmy w Czechach czy na Słowacji, pozwoli nam na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów również w Polsce.

Jak wyglądają te wyniki w porównaniu np. z rynkiem czeskim?

Warunki oferowania zakładów wzajemnych on-line w Czechach są o wiele bardziej liberalne i przyjazne dla legalnych operatorów. Ponadto, na tym rynku Fortuna oferuje zakłady internetowe już od kilku lat. Według czeskiej ustawy hazardowej, warunkiem uczestnictwa w zakładach jest weryfikacja pełnoletniości, która przeprowadzana jest w kolekturach. Dzięki temu zapisowi, działalność zagranicznych firm oferujących zakłady on-line, a nie posiadających sieci kolektur w Czechach jest znacznie ograniczona.

Co trzeba zrobić by obstawiać wyniki meczów piłkarskich on-line w Fortunie?

Jest to kluczowe pytanie, zwłaszcza, w kontekście zbliżającego się EURO 2012. Dołożymy wszelkich starań aby oferta zakładów była najciekawsza na rynku i spełniła oczekiwania naszych klientów.
Obstawienie zakładów on-line w serwisie efotuna.pl możliwe jest jedynie za pośrednictwem internetowego konta, które utworzone zostaje po pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji. Ta natomiast wymaga podania danych osobowych, zgodnych ze stanem rzeczywistym – w tym numeru PESEL. Następnie, użytkownik zobowiązany jest do przesłania skanu swojego dowodu osobistego, na podstawie którego Fortuna weryfikuje autentyczność danych oraz potwierdza pełnoletność zarejestrowanego. Jeżeli nie spełni on któregokolwiek z tych wymagań, konto nie zostanie utworzone, a tym samym użytkownik nie uzyskuje dostępu do oferty zakładów on-line. Po otrzymaniu dostępu do naszej oferty, aby założyć się on-line, wystarczy doładować elektroniczne konto.

Jakie nowości czekają na grających on-line w najbliższych miesiącach?

Staramy się dostarczać naszym Klientom bardzo szeroką ofertę, obejmującą wszystkie kluczowe wydarzenia sportowe i społeczne. Dlatego systematycznie śledzimy rozgrywki sportowe, ważne daty, a nawet programy telewizyjne, aby spełniać oczekiwania uczestników zakładów. Generalnie oferta w kolekturach i on-line nie różni się, jednak w najbliższym czasie internauci będą mieli możliwość udziału w tak zwanych zakładach LIVE czyli prowadzonych na żywo podczas wydarzeń sportowych. Zakłady live, stanowiące alternatywę dla zakładów zawieranych przed rozpoczęciem danej imprezy, pozwalają na obstawianie wyniku jeszcze w trakcie trwania wydarzenia. Dzięki takiej ofercie klient ma możliwość sprawdzenia na bieżąco, czy dana drużyna albo zawodnik jest w formie i na tej podstawie podjąć decyzję, na kogo postawić.

 

źródło: goal.pl


 
Komentowanie jest dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się lub zarejestruj.
 
Komentarze:
Brak komentarzy
Warte uwagi